Шосты школьны дзень

19 снежня 2020

развернуть

                                                                                                                                              План работы

дзяржаўнай установы адукацыі “ВПК “Залужскі дзіцячы сад-сярэдняя школа” у шосты школьны дзень

(19 снежня)

Час правядзення

Мерапрыемства

Класы

Месца правядзення

Адказныя

 

Інтэлектуальная работа

 

 

 

11.30-12.50

Індывідуальныя заняткі

11

Каб.№5

Міхно М.В.

13.00-15.00

Заняткі на платнай аснове “Мой любімы прадмет” (Фізіка)

11

Каб.№5

Манцывода А.В.

 

Культурна-масавая работа

 

 

 

10.00-10.45

Час зносін “Як з карысцю правесці канікулы”

1-5

Каб.№7

Кудзенко М.В.

10.55-11.40

Творчая майстэрня “Новы год сваімі рукамі”

5-9,11

Каб.№

Бухавецкая А.М.

 

Спартыўна-масавая работа

 

 

 

12.45-15.00

Фізкультурна-аздараўленчая работа

1-5

Спартыўная зала

Кухарчык М.М.

17.40-18.30

Фізкультурна-аздараўленчая работа

6-9,11

Спартыўная зала

Кухарчык М.М.

 

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

 

 

 

11.00 - 12.30

Работа аб’яднання па інтарэсах “Мерыдыян”

5-7

Актавая зала

Кухарчык М.М.

15.00-15.45

Работа аб’яднання па інтарэсах “Настольны тэніс”

5-8

Спартыўная зала

Кухарчык М.М.

16.00-17.40

Работа аб’яднання па інтарэсах “Спрытны мяч”

8,9,11

Спартыўная зала

Кухарчык М.М.

 

 

 

 

 

17.50-19.00

Работа камп’ютарнага класа 

Па запыту

Каб.№8

Дзяжурны адміністратар

свернуть

12 снежня 2020

развернуть

План работы

дзяржаўнай установы адукацыі “ВПК “Залужскі дзіцячы сад-сярэдняя школа” у шосты школьны дзень

(12 снежня)

Час правядзення

Мерапрыемства

Класы

Месца правядзення

Адказныя

 

Інтэлектуальная работа

 

 

 

10.00-12.00

Заняткі на платнай аснове “Мой любімы прадмет” (Матэматыка)

11

Каб.№5

Кандраціна М.Р.

15.00-15.45

Індывідуальныя заняткі.

6

Каб.№8

Манцывода А.В.

 

Культурна-масавая работа

 

 

 

9.30-10.15

Час зносін “Зімовыя святы. Народны каляндар”

1-5

Каб.№10

Панфілава Н.І.

10.20-11.05

Творчая майстэрня “Вясёлы Новы год”

6-9, 11

Каб.№13

Давідзенка В.Ю.

 

Спартыўна-масавая работа

 

 

 

12.45-13.30

Спартыўны турнір “Бітва герояў” паміж камандамі вучняў і настаўнікаў

5-9,11

Спартыўная зала

Кухарчык М.М.

13.35-15.00

Фізкультурна-аздараўленчая работа

1-5

Спартыўная зала

Кухарчык М.М.

17.40-18.30

Фізкультурна-аздараўленчая работа

6-9,11

Спартыўная зала

Кухарчык М.М.

 

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

 

 

 

10.55-12.40

Работа аб’яднання па інтарэсах “Вясёлка”

6,8,9,11

Актавая зала

Пятровіч А.В.

11.00 - 12.30

Работа аб’яднання па інтарэсах “Мерыдыян”

5-7

Актавая зала

Кухарчык М.М.

15.00-15.45

Работа аб’яднання па інтарэсах “Настольны тэніс”

5-8

Спартыўная зала

Кухарчык М.М.

16.00-17.40

Работа аб’яднання па інтарэсах “Спрытны мяч”

8,9,11

Спартыўная зала

Кухарчык М.М.

свернуть

5 снежня 2020

развернуть

План работы

дзяржаўнай установы адукацыі “ВПК “Залужскі дзіцячы сад-сярэдняя школа” у шосты школьны дзень

(5 снежня)

Час правядзення

Мерапрыемства

Класы

Месца правядзення

Адказныя

 

Інтэлектуальная работа

 

 

 

13.30-15.30

Заняткі на платнай аснове “Мой любімы прадмет” (Фізіка)

11

Каб.№5

Манцывода А.В.

 

Культурна-масавая работа

 

 

 

10.00-10.45

Вусны часопіс “Ветлівыя словы”

1-4

Каб.№14

Ясяновіч А.С.

10.55-11.40

Гульня “Вуснамі немаўля”

5-9,11

Каб.№11

Фалюк С.В.

 

Спартыўна-масавая работа

 

 

 

12.45-15.00

Фізкультурна-аздараўленчая работа

1-5

Спартыўная зала

Кухарчык М.М.

17.40-18.30

Фізкультурна-аздараўленчая работа

6-9,11

Спартыўная зала

Кухарчык М.М.

 

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

 

 

 

10.55-12.40

Работа аб’яднання па інтарэсах “Вясёлка”

6,8,9,11

Актавая зала

Пятровіч А.В.

11.00 - 12.30

Работа аб’яднання па інтарэсах “Мерыдыян”

5-7

Актавая зала

Кухарчык М.М.

15.00-15.45

Работа аб’яднання па інтарэсах “Настольны тэніс”

5-8

Спартыўная зала

Кухарчык М.М.

16.00-17.40

Работа аб’яднання па інтарэсах “Спрытны мяч”

8,9,11

Спартыўная зала

Кухарчык М.М.

свернуть

17 кастрычніка 2020

развернуть

 

План работы

дзяржаўнай установы адукацыі “ВПК “Залужскі дзіцячы сад-сярэдняя школа” у шосты школьны дзень

(17 кастрычніка)

 

Час правядзення

Мерапрыемства

Класы

Месца правядзення

Адказныя

 

Культурна-масавая работа

 

 

 

10.00-10.45

КТС “Мая сям’я-маё багацце”

1-4

Каб.№15

Шынкоўская А.Л.

10.55-11.40

Віртуальная экскурсія па музеях

5-9,11

Каб.№5

Міхно М.В.

10.55-12.40

Работа аб’яднання па інтарэсах “Вясёлка”

6,8,9,11

Актавая зала

Пятровіч А.В.

12.45-15.00

Фізкультурна-аздараўленчая работа

1-5

Спартыўная зала

Кухарчык М.М.

15.00-15.45

Работа аб’яднання па інтарэсах “Настольны тэніс”

5-8

Спартыўная зала

Кухарчык М.М.

16.00-17.40

Аб’яднанне па інтарэсах “Спрытны мяч”

8,9,11

Спартыўная зала

Кухарчык М.М.

17.40-18.30

Фізкультурна-аздараўленчая работа

6-9,11

Спартыўная зала

Кухарчык М.М.

18.30-20.00

Работа камп’ютарнага класа

Па запыту

Каб.№8

Дзяж.адміністратар

 

Работа педагога сацыяльнага

 

 

 

11.00-12.00

Кансультацыі для непаўналетніх

Па запыту

Каб пед.сац.

Харанека Н.А.

12.00-13.00

Кансультацыі для законных прадстаўнікоў

Па запыту

Каб пед.сац.

Харанека Н.А.

 

 

свернуть

26 верасня 2020

развернуть

        Віктарына “Фізкультура-спорт-здароўе” (Ясяновіч А.С.)

                                              каб.15

                                         10.00-10.45

       Круглы стол “Беражы здароўе з моладу” (Давідзенка В.Ю.)

                                             каб.13

                                        10.55-11.40

 

 

свернуть

Перспектыўны план правядзення выхаваўчых мерапрыемстваў ДУА “ВПК “Залужскі дзіцячы сад – сярэдняя школа” ў суботні дзень на 1 паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

01.09.2020
развернуть

         Перспектыўны план правядзення выхаваўчых мерапрыемстваў

            ДУА “ВПК “Залужскі дзіцячы сад – сярэдняя школа”

            ў суботні дзень

             на 1 паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

 

Дата

час

Форма,  назва мерапрыемства

класы 

Адказныя

     05.09

10.00-10.45

Гульня “Маршрутамі бяспекі”

1-5

Харанека Н.А.

12.09

10.00-10.45

Творчая майстэрня “Чароўны пластылін”

1-4

Кудзенка М.В.

10.55-11.40

Дыспут “Я здароўе берагу, сам сабе дапамогу

5-11

Фалюк С.В.

11.50-12.35

Спартыўнае свята “Планета спорту і здароўя”

5-11

Кухарчык М.М.

 19.09

10.00-10.45

Праграма “Дзень цудоўнага настрою”

5-11

Харанека Н.А

Панфілава Н.І.

10.55-11.40

Гульня “Цудоўны настрой”

1-4

Шынкоўская А.Л.

                

     26.09

 

10.00-10.45

Віктарына “Фізкультура- спорт-здароўе”

1-5

Ясяновіч А.С.

10.55-11.40

Круглы стол “Беражы здароўе з моладу”

6-11

Давідзенка В.Ю.

                

     03.10

10.00-10.45

Конкурс малюнкаў “Прафесія маіх бацькоў”

1-4

Манцывода А.В.

10.55-11.40   

Прэзентацыя “У свеце прафесій”

5-11

Бухавецкая А.М.

 

10.10

10.00-10.45 

Спартыўна-забаўляльная праграма “Усе на старт”

1-11

Кухарчык М.М.

10.55-11.40

Круглы стол “10 правіл здаровага харчавання”

5-11

Фалюк С.В.

             

    17.10

 

10.00-10.45 

КТС “Мая сям’я – маё багацце”

1-5

Шынкоўская А.Л.

10.55-11.40

Творчая майстэрня “Восеньскі нацюрморт”

6-11

Панфілава Н.І.

             

     24.10

10.00- 10.45 

Вусны часопіс “Музеі свету”

1-5

Кудзенко М.В.

10.55-11.40

Віртуальная экскурсія па музеях

6-11

Міхно М.В.

   

     31.10 

 

10.00- 10.45 

Віктарына па казках і мультфільмах “Прававая азбука”

1-5

Ясяновіч А.С.

10.55-11.40

Віртуальная эксурсія “Замкі Беларусі”

6-11

Давідзенка В.Ю.

 

14.11

10.00-10.45

Азбука Берагошы

1-5

Шынкоўская А.Л.

10.55-11.40

Круглы стол “Беражыце Зямлю”

6-11

Давідзенка В.Ю.

 

21.11

10.00-10.45

Гульня “Што? Дзе? Калі?”

1-5

Ясяновіч А.С.

10.55-11.40

Дыскусія “Бяспечны Інтэрнет”

5-11

Бухавецкая А.М.

 

 

 

28.11

10.00-10.45

Прэзентацыя “І дзіўны свет адкрыеш ты ў кнізе”

1-4

Сельская бібліятэка

(Манцывода А.В.)

10.00-10.45

Занятак у музеі “Сінявокі лён”

5-7

Панфілава Н.І.

10.55-11.40

Кіналекторый “Прафілактыка тытунезалежнасці сярод падлеткаў”

9, 11

Міхно М.В.

 

    

     05.12

10.00-10.45

Вусны часопіс “Ветлівыя словы”

1-4

Ясяновіч А.С.

10.55-11.40

Гульня “Вуснамі немаўля”

5-11

Фалюк С.В.

 

 

12.12

10.00-10.45

Час зносін “Зімовыя святы. Народны каляндар”

1-5

Панфілава Н.І.

10.55-11.40

Творчая майстэрня “Новы год сваімі рукамі”

6-11

Бухавецкая А.М.

11.50-12.35

Спартыўны турнір “Бітва герояў” паміж камандамі вучняў і настаўнікаў

5-11

Кухарчык М.М.

 

 

19.12

10.00- 10.45 

Час зносін “Як з карысцю правесці канікулы”

1-5

Кудзенко М.В.

10.55-11.40

Творчая майстэрня “Вясёлы Новы год”

6-11

Давідзенка В.Ю.

 

 

 

свернуть

субота, 16 мая

развернуть

ЧАС

МЕРАПРЫЕМСТВА

КЛАСЫ

Месца правядзення

АДКАЗНЫЯ

 

    Работа педагога сацыяльнага

 

 

 

9.00-11.00

Кансультацыі для законных прадстаўнікоў

Па запыту

Каб пед.сац.

Харанека Н.А.

11.00-12.00

Кансультацыі для непаўналетніх

Па запыту

Каб пед.сац.

Харанека Н.А.

 

Культурна-масавая, інтэлектуальная работа

 

 

 

10.00-10.45

Работа аб’яднання па інтарэсах “Вясёлка”

7-10

Актавая зала

Пятровіч А.В.

11.00-11.45

Работа аб’яднання па інтарэсах «Настольны тэніс”

4-7

Спарт зала

Кухарчык М.М.

12.00-14.30

Работа аб’яднання па інтарэсах “Спрытны мяч”

8-11

Спарт зала

Кухарчык М.М.

15.00-17.00

Работа камп’ютарнага класа

Па запыту

Каб №8

Панфілава Н.І.

свернуть

Мадэль школьнай суботы

развернуть

Мадэль школьнай суботы

на І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

Час

Форма работы

Класы

Адказныя

9.00-10.00     

Кансультацыі педагога сацыяльнага для законных прадстаўнікоў непаўналетніх

 

 

Педагог сацыяльна Іголкіна Н.А.

10.00-11.00   

Кансультацыі педагога сацыяльнага для вучняў

 

Па запыту

Педагог сацыяльна Іголкіна Н.А.

10.00-10.45   

Арганізацыйна-выхаваўчая работа з вучнямі  

 

1-5

Класныя кіраўнікі 1-5 класаў

10.00-10.45    

Работа аб’яднання па інтарэсах “Вясёлка”

                      

старшая група , 6-10  класы

Пятровіч А.В

10.55-11.40  

Работа аб’яднання па інтарэсах “Папяровая  фантазія”

5-7

Пятровіч А.В

10.55-11.40   

Арганізацыйна-выхаваўчая работа з вучнямі  

 

 6-11

Класныя кіраўнікі  6-11 класаў

12.00-14.00   

Работа клуба “Падлетак”

 

5-8

Педагог сацыяльна Іголкіна Н.А.

12.45-15.45    

Фізкультурна-аздараўленчая работа 

 

1-5 

Кухарчык М.М.

16.00-17.40    

Работа аб’яднання па інтарэсах “Спрытны мяч”

 

5-8

Кухарчык М.М.

17.40-19.00  

Фізкультурна-аздараўленчая работа 

 

6-11 

Кухарчык М.М.

19.00-21.00

Вечар адпачынку, работа камп’ютарнага класа

7-11

Дзяжурны адміністратар

свернуть